Mecz Burnley vs Leeds, wynik 1-1

Burnley vs Leeds 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz Leeds zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-08-29 13:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Leeds.

Gole strzelali: C. Wood 61' 1-0 M. Lowton P. Bamford 86' 1-1

Żółte kartki Burnley: J. Brownhill 19' A. Barnes 28' B. Mee 45' A. Lennon 90'

Żółte kartki Leeds: K. Phillips 38' Rodrigo 53' P. Struijk 81'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia spotkania - M. Oliver. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Burnley stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Rochdale oraz Leicester. Kolejno natomiast Leeds podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz West Ham.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Brownhill K. Phillips wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom wiele pozytywnych emocji. Nieustannie obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Burnley oraz Leeds z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.