Burnley kontra Arsenal, wynik spotkania: 0-1

Burnley kontra Arsenal, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-09-18 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Arsenal.

Pierwsza część spotkania między Burnley a Arsenal zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Odegaard 30' 0-1

Żółte kartki Burnley: A. Barnes 19' A. Westwood 29'

Żółte kartki Arsenal: N. Tavares 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Burnley stanie naprzeciw Rochdale, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Norwich a Arsenal z AFC Wimbledon. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Brighton.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi A. Barnes N. Tavares często serwują fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na przepiękne asysty oraz gole, ostre faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League. Udział takich zespołów jak Burnley i Arsenal w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.