Dnia 2021-10-02 14:00 na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie Burnley kontra Norwich zakończone wynikiem 0-0

Burnley kontra Norwich 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Burnley oraz Norwich wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 7. Zmierzyły się Burnley oraz Norwich.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: J. Tarkowski 11' C. Wood 24' M. Lowton 25' J. Brownhill 33' J. Rodriguez 49'

Żółte kartki Norwich: M. Normann 27' M. J. Aarons 74'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Friend. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Tottenham. Kolejno natomiast Norwich podejmie Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Leeds.

Wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Tarkowski M. Normann często zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zażarte, nie często bywa, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Burnley oraz Norwich jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.