Mecz Manchester City kontra Burnley zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Manchester City oraz Burnley.

Pierwsza połowa spotkania między Manchester City a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: Bernardo Silva 12' 1-0 K. De Bruyne 70' 2-0

Żółte kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania - Martin Atkinson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester City stanie naprzeciw Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Brighton oraz West Ham. Kolejno natomiast Burnley podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Brentford.

W dobie dzisiejszych czasów fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Aymeric Laporte wielokrotnie serwują kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Systematycznie natrafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami ligowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Manchester City i Burnley oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Etihad Stadium.