Burnley kontra Brentford, wynik spotkania 3-1

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Brentford zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Brentford.

Gole strzelali: C. Wood 4' 1-0 M. Lowton 32' 2-0 C. Taylor M. Cornet 36' 3-0 D. McNeil S. Ghoddos 79' 3-1 C. Nørgaard

Żółte kartki Burnley: Dwight McNeil 83'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 72'

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter meczu to Jonathan Moss, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Everton.

Bardzo często oddani fani z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Dwight McNeil Saman Ghoddos raz za razem zapewniły wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, idealne gole czy asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi są bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Burnley i Brentford z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Turf Moor.