Na obiekcie Stamford Bridge odbył się mecz Chelsea kontra Burnley - 1-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Chelsea a Burnley wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Burnley.

Gole strzelali: K. Havertz 33' 1-0 R. James M. Vydra 79' 1-1 J. Rodriguez

Żółte kartki Chelsea: Reece James 76'

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 68' Maxwel Cornet 76' James Tarkowski 84' Josh Brownhill 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chelsea zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Juventus i Manchester United a Burnley podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Wolves.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Reece James Ashley Westwood systematycznie serwują własnym wiernym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Niesamowite walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, iż spotkania nas nudzą. Wielokrotnie trafiamy na przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chelsea i Burnley z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stamford Bridge.