Mecz Burnley kontra Crystal Palace na obiekcie Turf Moor dnia 2021-11-20 15:00 - 3-3

Burnley kontra Crystal Palace 3-3. W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu między Burnley i Crystal Palace zakończyła się wynikiem 2-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: C. Benteke 8' 0-1 J. Andersen B. Mee 19' 1-1 A. Westwood C. Wood 27' 2-1 J. Tarkowski C. Benteke 36' 2-2 C. Gallagher M. Guéhi 41' 2-3 M. Cornet 49' 3-3 J. Tarkowski

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 22' Ashley Westwood 70'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 22' Christian Benteke 59' Michael Olise 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia spotkania to Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Wolves i Newcastle natomiast Crystal Palace zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Manchester United.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak James Tarkowski Wilfried Zaha często sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Burnley i Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.