Spotkanie między Newcastle oraz Burnley na obiekcie St. James' Park dnia 2021-12-04 15:00 - 1-0

W dniu 2021-12-04 15:00 na stadionie St. James' Park odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Burnley zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: C. Wilson 40' 1-0 F. Schär

Żółte kartki Newcastle: Javier Manquillo 87'

Żółte kartki Burnley: Nathan Collins 75'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter meczu - Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Manchester City a Burnley zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Aston Villa.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Javier Manquillo Nathan Collins nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Bardzo często obserwujemy idealne gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Newcastle oraz Burnley z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak St. James' Park.