Na obiekcie Old Trafford odbyło się spotkanie Manchester United kontra Burnley: 3-1

Dnia 2021-12-30 20:15 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Manchester United oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Manchester United oraz Burnley wynik wynosił 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: S. McTominay 8' 1-0 Cristiano Ronaldo B. Mee 27' 2-0 Cristiano Ronaldo 35' 3-0 A. Lennon 38' 3-1

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia spotkania - Jonathan Moss, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Manchester United stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Arsenal.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami ligowymi są nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że spotkania nudzą fana. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Manchester United oraz Burnley i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Old Trafford.