Arsenal vs Burnley, wynik meczu - 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Arsenal i Burnley wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Arsenal i Burnley.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 25' Josh Brownhill 30'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia meczu - David Coote, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Arsenal stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Liverpool.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Ashley Westwood często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Potyczki między drużynami bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Obserwujemy spektakularne asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Arsenal i Burnley jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Emirates Stadium.