Brighton vs Burnley, wynik meczu 0-3

W dniu 2022-02-19 15:00 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Brighton a Burnley.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brighton a Burnley wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: W. Weghorst 21' 0-1 C. Roberts J. Brownhill 40' 0-2 W. Weghorst A. Lennon 69' 0-3 J. Rodriguez

Żółte kartki Brighton: Shane Duffy 84'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 25' Connor Roberts 59' Aaron Lennon 61' Josh Brownhill 87'

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania - Kevin Friend, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Brighton stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Newcastle i Liverpool a Burnley zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Leicester.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Shane Duffy Jack Cork stale serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Brighton i Burnley oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak The American Express Community Stadium.