Mecz Burnley kontra Tottenham zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Turf Moor

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Burnley i Tottenham wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-23 19:30 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się Burnley oraz Tottenham.

Gole strzelali: B. Mee 71' 1-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania - Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Brentford a Tottenham z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Manchester United.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą fascynujące poczynania ligi Premier League. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak często zapewniły wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley i Tottenham w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Turf Moor.