Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Selhurst Park odbyło się spotkanie Crystal Palace vs Burnley: 1-1

Crystal Palace vs Burnley zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace i Burnley zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Selhurst Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Crystal Palace a Burnley.

Gole strzelali: J. Schlupp 9' 1-0 M. Olise L. Milivojević 46' 1-1

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 30' James Tarkowski 72'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Wolves i Manchester City. Kolejno natomiast Burnley z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Brentford.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe i piłkarze jak Josh Brownhill raz za razem zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, niezwykłe gole i asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Crystal Palace i Burnley z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.