Burnley vs Leicester, wynik spotkania: 0-2

Dnia 2022-03-01 19:45 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Burnley a Leicester.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley oraz Leicester zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: J. Maddison 82' 0-1 J. Vardy J. Vardy 90' 0-2 H. Barnes

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 57'

Żółte kartki Leicester: Kiernan Dewsbury-Hall 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton i Manchester City natomiast Leicester z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Rennes.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Wout Weghorst Kiernan Dewsbury-Hall stale serwują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Burnley oraz Leicester i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Turf Moor.