Burnley vs Chelsea, wynik meczu - 0-4

W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley i Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: R. James 47' 0-1 T. Chalobah K. Havertz 53' 0-2 C. Pulisic K. Havertz 55' 0-3 R. James C. Pulisic 69' 0-4

Żółte kartki Burnley: Ashley Barnes 84' Ashley Westwood 89'

Żółte kartki Chelsea:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Manchester City. Kolejno natomiast Chelsea podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Lille.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Ashley Barnes wielokrotnie gwarantują własnym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między drużynami są bardzo zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska nudne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League. Burnley i Chelsea i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Turf Moor.