Mecz Burnley vs Manchester City zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Turf Moor dnia 2022-04-02 14:00

Burnley vs Manchester City, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-04-02 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz Manchester City.

Pierwsza część spotkania między Burnley oraz Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: K. De Bruyne 5' 0-1 R. Sterling İ. Gündoğan 25' 0-2 R. Sterling

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 13'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Norwich oraz West Ham. Kolejno natomiast Manchester City podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Atletico Madrid.

Liczni fani futbolu śledzą interesujące potyczki ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Wout Weghorst nieustannie zapewniają kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazśledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Burnley oraz Manchester City w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Turf Moor.