Burnley vs Everton, wynik spotkania: 3-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a Everton zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2022-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 19. Zmierzyły się Burnley i Everton.

Gole strzelali: N. Collins 12' 1-0 M. Cornet Richarlison 18' 1-1 Richarlison 41' 1-2 J. Rodriguez 57' 2-2 C. Taylor M. Cornet 85' 3-2 M. Vydra

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 10' Matthew Lowton 76'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 3' Ben Godfrey 54'

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter spotkania - Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Southampton i Wolves natomiast Everton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Chelsea.

Fani śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Josh Brownhill Mason Holgate często zaserwowały wspaniałym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Ustawicznie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze męczą. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Burnley oraz Everton w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.