Spotkanie Burnley vs Southampton zakończone wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu między Burnley a Southampton wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-04-21 18:45 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Burnley a Southampton.

Gole strzelali: C. Roberts 12' 1-0 J. Brownhill N. Collins 44' 2-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 38' James Tarkowski 73'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 73' Romain Perraud 79'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia meczu - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Tottenham. Kolejno natomiast Southampton z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Liverpool.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak Jack Cork Jan Bednarek wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi są zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Burnley oraz Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.