Na obiekcie Turf Moor odbył się mecz Burnley - Aston Villa - 1-3

Burnley - Aston Villa, wynik końcowy 1-3. Dnia 2022-05-07 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Aston Villa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a Aston Villa zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: D. Ings 7' 0-1 E. Buendía E. Buendía 31' 0-2 L. Digne O. Watkins 52' 0-3 J. McGinn M. Cornet 90' 1-3 E. Pieters

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 69'

Żółte kartki Aston Villa: Lucas Digne 21' Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Burnley stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Newcastle a Aston Villa zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Burnley.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Josh Brownhill Lucas Digne nieraz zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że spotkania nudzą fana. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League. Burnley i Aston Villa jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Turf Moor.