Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie Burnley vs Newcastle: 1-2

Burnley vs Newcastle, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Burnley i Newcastle wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 20' 0-1 C. Wilson 60' 0-2 A. Saint-Maximin M. Cornet 69' 1-2

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 65'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Burnley stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Newcastle zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj kibice śledzą fascynujące starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi James Tarkowski nieustannie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że zmagania nas męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Burnley i Newcastle w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Turf Moor.