Burnley - Hull City, wynik spotkania: 1-1

W dniu 2022-08-16 18:45 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 4. Zmierzyły się Burnley i Hull City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Burnley oraz Hull City wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: O. Tufan 25' 0-1 Ó. Estupiñán J. Rodríguez 34' 1-1 I. Maatsen

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 89'

Żółte kartki Hull City: Benjamin Tetteh 11' Alfie Jones 68' Callum Elder 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Burnley stawi czoła Shrewsbury, następne spotkania z drużynami Wigan i Millwall. Kolejno natomiast Hull City z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Sheffield Utd.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Josh Brownhill Benjamin Tetteh nader często zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Burnley oraz Hull City z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.