Mecz Burnley kontra Blackpool, wynik 3-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley a Blackpool wynik to 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Burnley zmierzy się już z Shrewsbury, następne spotkania z drużynami Wigan i Millwall. Kolejno natomiast Blackpool z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Huddersfield.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Josh Cullen Dominic Thompson wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe faule, przechodzące do historii asysty czy bramki, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż widowiska przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Burnley oraz Blackpool w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Turf Moor.