Wigan vs Burnley, wynik spotkania 1-5

Dnia 2022-08-27 14:00 na stadionie DW Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Wigan i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wigan a Burnley wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Gole strzelali: J. Rodríguez 17' 0-1 J. Brownhill 27' 0-2 Vitinho W. Keane 43' 1-2 N. Tella 51' 1-3 J. Brownhill J. Brownhill 86' 1-4 S. Bastien S. Bastien 88' 1-5 J. Cork

Żółte kartki Wigan: Curtis Tilt 2'

Żółte kartki Burnley: Arijanet Murić 41'

Czerwone kartki Wigan:

Główny sędzia spotkania - James Bell, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wigan stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Luton i Blackburn. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Norwich.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które dotyczą ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. Curtis Tilt Arijanet Murić systematycznie serwują wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Wigan i Burnley z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak DW Stadium.