Burnley vs Bristol City, wynik spotkania 2-1

W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Bristol City.

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Bristol City zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Manuel 4' 1-0 I. Maatsen N. Wells 27' 1-1 T. Conway J. Rodríguez 67' 2-1 J. Guðmunds­son

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 89'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 32'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania - Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City i Coventry. Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Birmingham.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Jack Cork Alex Scott raz za razem sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe bramki i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że widowiska nudzą. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Burnley i Bristol City z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.