Dnia 2022-09-13 19:00 miał miejsce mecz Preston kontra Burnley zakończony wynikiem 1-1

Preston kontra Burnley zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-09-13 19:00 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się Preston oraz Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Preston oraz Burnley zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: T. Harwood-Bellis 10' 0-1 J. Brownhill J. Storey 15' 1-1 B. Potts

Żółte kartki Preston: Alistair McCann 4' Troy Parrott 33'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter meczu to Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Preston stanie naprzeciw Sunderland, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Norwich natomiast Burnley z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Coventry.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Alistair McCann częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Preston oraz Burnley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Deepdale.