Na obiekcie Cardiff City Stadium miał miejsce mecz między Cardiff i Burnley: 1-1

W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Cardiff a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Cardiff oraz Burnley zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: N. Tella 48' 0-1 I. Maatsen C. Robinson 90' 1-1 M. Romeo

Żółte kartki Cardiff: Niels Nkounkou 32' Perry Ng 47' Cédric Kipré 51'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia spotkania - Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Cardiff stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Wigan i Coventry a Burnley podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Swansea.

Oddani kibice śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Niels Nkounkou nieraz zapewniły wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, książkowe asysty czy bramki zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące walki między zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Cardiff oraz Burnley i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Cardiff City Stadium.