Coventry vs Burnley, wynik meczu 0-1

W dniu 2022-10-08 14:00 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Coventry a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Coventry oraz Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: N. Tella 39' 0-1 J. Cullen

Żółte kartki Coventry: Viktor Gyökeres 45'

Żółte kartki Burnley: Jordan Beyer 22' Jack Cork 30' Ian Maatsen 44'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania - John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Coventry zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City natomiast Burnley zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Sunderland.

Coraz częściej liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Viktor Gyökeres Jordan Beyer wielokrotnie gwarantują własnym stałym fanom wiele emocji. Trafiamy na bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe gole i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Coventry oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, The Coventry Building Society Arena.