Mecz Sunderland - Burnley, wynik 2-4

Sunderland - Burnley 2-4. W dniu 2022-10-22 14:00 na stadionie Stadium of Light rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Sunderland a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Sunderland i Burnley zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Gole strzelali: A. Diallo 16' 1-0 J. Clarke D. Neil 20' 2-0 N. Tella 50' 2-1 T. Harwood-Bellis B. Manuel 61' 2-2 C. Roberts A. Zaroury 69' 2-3 J. Guðmunds­son J. Brownhill 87' 2-4 B. Manuel

Żółte kartki Sunderland: Danny Batth 72'

Żółte kartki Burnley: Jóhann Guðmundsson 2' Taylor Harwood-Bellis 52' Josh Brownhill 80'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sunderland zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Cardiff a Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Rotherham.

Wielu fanów śledzi ekscytujące starcia ligi Championship. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Danny Batth Jóhann Guðmundsson nieprzerwanie sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami futbolowymi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, że widowiska nudzą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Sunderland i Burnley w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadium of Light.