Burnley - Norwich, wynik spotkania - 1-0

Burnley - Norwich 1-0. Dnia 2022-10-25 19:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Burnley a Norwich.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Rodríguez 82' 1-0

Żółte kartki Burnley: Jay Rodriguez 38' Nathan Tella 58' Jack Cork 77'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 21' Isaac Hayden 27' Grant Hanley 58'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Crawley Town. Kolejno natomiast Norwich podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Middlesbrough.

Bardzo często liczna grupa fanów z zapałem śledzi pasjonujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Jay Rodriguez Max Aarons nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Burnley i Norwich oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.