Na stadionie Turf Moor odbyło się spotkanie Burnley kontra Reading: 2-1

Burnley kontra Reading, wynik 2-1. Dnia 2022-10-29 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Reading.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley i Reading zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: T. Ince 56' 0-1 Y. Meïté B. Manuel 66' 1-1 A. Zaroury 90' 2-1 B. Manuel

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 22' Arijanet Murić 90' Manuel Benson 90'

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 35' Thomas Holmes 59' Mamadou Loum 72' Thomas Ince 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stawi czoła Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Crawley Town. Kolejno natomiast Reading z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Watford.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Taylor Harwood-Bellis Abdul Baba Rahman nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Burnley i Reading w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.