Spotkanie Burnley - Rotherham zakończone wynikiem 3-2

W dniu 2022-11-02 19:45 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Burnley a Rotherham.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley i Rotherham zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: B. Wiles 3' 0-1 B. Norton-Cuffy J. Rodríguez 35' 1-1 N. Tella C. Ogbene 64' 1-2 B. Manuel 90' 2-2 C. Roberts H. Dervişoğlu 0 90' 3-2

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 89' Ian Maatsen 89' Jordan Beyer 90'

Żółte kartki Rotherham: Cohen Bramall 68' Cohen Bramall 75' Daniel Barlaser 89' Ben Wiles 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Rotherham: Cohen Bramall 75'

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Crawley Town, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz QPR. Kolejno natomiast Rotherham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Bristol City.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Josh Brownhill Cohen Bramall często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele emocji. Potyczki między graczami z ligi są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nas męczą. Obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley i Rotherham z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.