Dnia 2022-12-17 15:00 miał miejsce mecz Burnley vs Middlesbrough zakończony wynikiem 3-1

W dniu 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Middlesbrough.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley oraz Middlesbrough wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: D. Watmore 49' 0-1 B. Manuel 60' 1-1 J. Beyer B. Manuel 67' 2-1 J. Cullen J. Howson 72' 3-1

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 75'

Żółte kartki Middlesbrough: Zack Steffen 58' Darragh Lenihan 90'

Czerwone kartki Burnley: Connor Roberts 89'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny sędzia spotkania - David Webb, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Stoke City. Kolejno natomiast Middlesbrough podejmie Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Birmingham.

Oddani fani śledzą potyczki ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Jack Cork Zack Steffen często serwują fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między drużynami są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to mecze nużące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Burnley oraz Middlesbrough i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Turf Moor.