Mecz Burnley - West Brom zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a West Brom zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-01-20 20:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 28 pomiędzy Burnley a West Brom.

Gole strzelali: D. Furlong 7' 0-1 J. Swift N. Tella 75' 1-1 A. Zaroury S. Twine 87' 2-1

Żółte kartki Burnley: Ian Maatsen 90'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 42'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich i Preston. Kolejno natomiast West Brom z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Coventry.

Liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ian Maatsen Darnell Furlong nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Systematycznie trafiamy na wspaniałe gole i asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Burnley oraz West Brom jak ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.