Mecz Norwich - Burnley dnia 2023-02-04 12:30 na stadionie Carrow Road - 0-3

Norwich - Burnley, wynik końcowy 0-3. W dniu 2023-02-04 12:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu między Norwich a Burnley wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: A. Zaroury 8' 0-1 Vitinho 54' 0-2 J. Guðmunds­son H. Ekdal 60' 0-3 I. Maatsen

Żółte kartki Norwich: Dimitrios Giannoulis 12' Andrew Omobamidele 16' Kieran Dowell 42' Marcelino Núñez 83' Adam Idah 86'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 29' Ashley Barnes 40' Connor Roberts 45'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Norwich stawi czoła Bristol City, następne spotkania z drużynami Hull City i Wigan. Kolejno natomiast Burnley z Ipswich. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Watford.

Kibice śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Dimitrios Giannoulis Josh Brownhill niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Bardzo często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas męczą. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Norwich oraz Burnley z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Carrow Road.