Burnley - Wigan, wynik spotkania: 3-0

Burnley - Wigan wynik 3-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley a Wigan zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-03-11 15:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 36. Zmierzyły się Burnley oraz Wigan.

Gole strzelali: N. Tella 14' 1-0 A. Zaroury N. Tella 47' 2-0 J. Beyer L. Foster 76' 3-0 M. Obafemi

Żółte kartki Burnley: Connor Roberts 79'

Żółte kartki Wigan: Omar Rekik 9' Omar Rekik 28' Callum Lang 45' Tendayi Darikwa 50' James McClean 79'

Czerwone kartki Wigan: Omar Rekik 28'

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Burnley stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Sunderland a Wigan z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz QPR.

Oddani fani śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Connor Roberts Omar Rekik często sprawiają wyborowym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Burnley i Wigan oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Turf Moor.