Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie pomiędzy Burnley i QPR zakończone wynikiem 1-2

Burnley kontra QPR 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 44. Zmierzyły się Burnley i QPR.

Gole strzelali: S. Field 58' 0-1 B. Manuel 76' 1-1 C. Roberts C. Martin 87' 1-2 J. Lowe

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 63' Scott Twine 90'

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 80' Ethan Laird 89'

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Bristol City i Cardiff. Kolejno natomiast QPR z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy jak Taylor Harwood-Bellis Sinclair Armstrong często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, wyjątkowe bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze nudne. Z tego względu warto przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Burnley oraz QPR jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Turf Moor.