Rotherham kontra Burnley, wynik spotkania - 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rotherham oraz Burnley zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-04-18 18:45 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 43. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Burnley.

Gole strzelali: S. Twine 26' 0-1 C. Roberts Vitinho 45' 1-1 B. Manuel 81' 1-2 J. Cullen G. Kelly 85' 2-2 C. Ogbene

Żółte kartki Rotherham: Domingos Quina 68'

Żółte kartki Burnley: Ian Maatsen 45' Manuel Benson 82'

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Rotherham stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Wigan. Kolejno natomiast Burnley z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Cardiff.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Domingos Quina Ian Maatsen często sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się brutalne faule, wspaniałe bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że mecze nas nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Rotherham oraz Burnley z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.