Spotkanie pomiędzy Blackburn oraz Burnley zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Ewood Park

Blackburn vs Burnley wynik 0-1. Dnia 2023-04-25 19:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 38. Zmierzyły się Blackburn oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackburn a Burnley wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: B. Manuel 66' 0-1 J. Cork

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 47' Harry Pickering 62' Sammie Szmodics 70'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 35' Josh Cullen 53' Ian Maatsen 57' Jack Cork 65' Arijanet Murić 82'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu - Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Blackburn stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz . Kolejno natomiast Burnley podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Joe Rankin-Costello Josh Brownhill nieraz zapewniły fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że są to zmagania nużące. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Ewood Park.