Burnley kontra Brentford wynik 2-1

Mecz Burnley vs Brentford, wynik 2-1

W sobotę, 16 marca 2024 roku, na stadionie Turf Moor odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Burnley i Brentford w ramach 29. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 1-0. Mecz ten dostarczył kibicom wiele dynamicznych akcji i niezwykłych emocji.

Mecz West Ham - Burnley, wynik końcowy 2-2

West Ham - Burnley, wynik spotkania: 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy West Ham a Burnley na London Stadium zakończył się remisem 2-2, pomimo prowadzenia gości 2-0 na przerwę. Spotkanie to odbyło się 10 marca o godzinie 14:00 w ramach 28. kolejki Premier League, zapewniając emocje do samego końca.

Burnley vs Bournemouth, wynik końcowy 0-2

Burnley - Bournemouth, wynik meczu - 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Burnley a Bournemouth na stadionie Turf Moor zakończył się zwycięstwem gości 2-0. Pomimo starań gospodarzy, to drużyna z Bournemouth zdołała zdobyć bramkę już w pierwszej połowie, utrzymując prowadzenie do końca spotkania. Mecz odbył się w ramach 27. kolejki Premier League, a kibice mogli śledzić emocjonujące starcie o godzinie 13:00.

Crystal Palace - Burnley, wynik 3-0

Crystal Palace vs Burnley, wynik spotkania 3-0

W ostatniej kolejce Premier League drużyna Crystal Palace podejmowała u siebie zespół Burnley na stadionie Selhurst Park. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3-0, mimo że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Starcie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 15:00, a kibice mogli cieszyć się z efektownej wygranej swojej drużyny.

Mecz Burnley - Arsenal 0-5

Burnley - Arsenal, wynik meczu 0-5

W miniony weekend na murawie stadionu Turf Moor doszło do starcia pomiędzy drużynami Burnley i Arsenal w ramach 25. kolejki angielskiej Premier League. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem ekipy z Londynu, która pokonała gospodarzy aż 5:0. Arsenal już prowadził 2:0 na przerwę, a potem kontynuował swoją skuteczną grę, nie dając szans rywalom na odrobienie strat. Wspaniałe widowisko mieli okazję podziwiać kibice obu drużyn podczas tego starcia, które odbyło się w dniu 17 lutego 2024 roku o godzinie 15:00.

Mecz Liverpool vs Burnley, wynik 3-1

Na obiekcie Anfield dnia 2024-02-10 15:00 odbył się mecz pomiędzy Liverpool oraz Burnley zakończony wynikiem 3-1

W sobotnie popołudnie na stadionie Anfield odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Liverpoolem a Burnley w ramach 24. kolejki Premier League. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, zespołowi gospodarzy udało się ostatecznie pokonać rywali 3-1, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu o godzinie 15:00, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1.

Burnley vs Fulham 2-2

Na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie Burnley - Fulham: wynik końcowy 2-2

W minioną sobotę na stadionie Turf Moor odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Burnley i Fulham w ramach 23. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 pomimo dwubramkowej przewagi gości na przerwę. Mecz rozegrany został 3 lutego o godzinie 15:00.