Huddersfield - Burnley wynik 0-1

Mecz między Huddersfield oraz Burnley zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie John Smith's Stadium

Huddersfield kontra Burnley, wynik 0-1. W dniu 2022-07-29 19:00 na obiekcie sportowym John Smith's Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 1 pomiędzy Huddersfield a Burnley.

Znaczenie treningu interwałowego: Dlaczego powinieneś go wykonywać

Znaczenie treningu interwałowego: Dlaczego powinieneś go wykonywać

Trening interwałowy to popularne ćwiczenie dla osób, które chcą szybko schudnąć i zyskać dobrą kondycję. Jednak wiele osób odchodzi od niego, ponieważ uważa, że jest zbyt trudny lub wymaga specjalnego sprzętu. W rzeczywistości trening interwałowy polega na wykonywaniu krótkich serii ćwiczeń o wysokiej intensywności, po których następuje okres odpoczynku, dlatego też można go wykonywać wszędzie - nie wymaga członkostwa w siłowni ani specjalnego sprzętu. Piękno treningu interwałowego polega na jego skuteczności. Uzyskuje się doskonałe rezultaty przy niewielkim zaangażowaniu czasowym. Ale jest w tym coś więcej. Stwierdzono, że trening interwałowy przynosi wiele korzyści zdrowotnych, w tym spala więcej kalorii nawet po zakończeniu treningu, przyspiesza metabolizm, zwiększa spalanie tłuszczu i wytrzymałość, poprawia wytrzymałość i zmniejsza stres.

Co warto wiedzieć o paraolimpiadach

Co warto wiedzieć o paraolimpiadach

Igrzyska paraolimpijskie to międzynarodowe zawody sportowe dla sportowców z niepełnosprawnością. Słowo "paraolimpijskie" pochodzi od greckiego przyimka "para" (oznaczającego obok lub obok) i słowa "olimpiada". Tak więc "paraolimpijski" oznacza dosłownie "obok olimpiady". Igrzyska paraolimpijskie odbywają się bezpośrednio po igrzyskach olimpijskich, co dwa lata. Podczas gdy Igrzyska Olimpijskie odbywają się latem, Igrzyska Paraolimpijskie odbywają się zimą, dlatego powszechnie nazywa się je "Zimowymi Igrzyskami Paraolimpijskimi". Jednak nie zawsze tak będzie - w 2026 r. Zimowa Paraolimpiada odbędzie się w październiku, a nie w lutym.

Strona 6 z 12

Kanał Burnley FC