Bristol City vs Burnley, wynik meczu 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Bristol City a Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-04-29 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Bristol City a Burnley.

Gole strzelali: B. Manuel 33' 0-1 C. Roberts T. Conway 60' 1-1 A. Weimann J. Rodríguez 62' 1-2 S. Twine

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 88'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania - David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bristol City stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Cardiff i natomiast Burnley z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani piłki nożnej śledzą ciekawe starcia w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Andreas Weimann nierzadko zagwarantowały wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, spektakularne asysty czy gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż spotkania nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Bristol City oraz Burnley w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Ashton Gate.