Mecz Sheffield Utd vs Burnley, wynik końcowy 1-4

W 34. kolejce Premier League na stadionie Bramall Lane doszło do starcia pomiędzy drużynami Sheffield Utd i Burnley. Mecz, który odbył się 20 kwietnia o godzinie 14:00, zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 4-1. Już pierwsza połowa okazała się fatalna dla gospodarzy, którzy schodzili na przerwę tracąc 2 bramki. Czy Sheffield Utd zdołał odrobić straty w drugiej połowie?

Relacja z meczu Sheffield Utd - Burnley

Witajcie na Bramall Lane, gdzie dzisiaj odbył się starcie pomiędzy Sheffield Utd a Burnley w ramach 34. kolejki Premier League. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty, tworząc wspaniałe widowisko.

Sędzia główny Anthony Taylor poprowadził to spotkanie z dużym zaangażowaniem, dbając o fair play i przestrzeganie zasad gry przez obie ekipy.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z determinacją z obu stron, jednak to Burnley zdołało otworzyć wynik meczu. W 38. minucie J. Bruun Larsen trafia do siatki, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Kilka chwil później, w 40. minucie, L. Assignon podwyższa wynik na 2-0 po asyście Vitinho.

Sheffield Utd próbowało odrobić straty po przerwie, co udaje się im w 52. minucie, gdy G. Hamer zdobywa bramkę na 1-2 po asyście J. McAtee. Niestety, radość kibiców gospodarzy była krótka, ponieważ w 58. minucie to ponownie Burnley zdobywa gola - tym razem L. Foster ustala wynik na 3-1.

Mimo starań Sheffield Utd, to Burnley okazało się skuteczniejsze, a w 71. minucie J. Guðmunds­son ustala wynik meczu na 1-4 po asyście J. Cullen, kończąc tym samym emocjonujące spotkanie na korzyść gości.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, co potwierdzają żółte kartki przyznane Benowi Osbornowi z Sheffield Utd w 76. minucie. Niestety, żadna z drużyn nie została ukarana czerwoną kartką.

Sheffield Utd będzie teraz musiało podjąć walkę z Manchester United, Newcastle oraz Nottingham Forest, natomiast Burnley zmierzy się z Manchester United, Newcastle oraz Tottenham w kolejnych spotkaniach Premier League.