Mecz między Southampton oraz Burnley na obiekcie St. Mary's Stadium dnia 2021-10-23 14:00 - końcowy wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu między Southampton i Burnley wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Southampton a Burnley.

Gole strzelali: M. Cornet 13' 0-1 M. Lowton V. Livramento 41' 1-1 N. Redmond A. Broja 50' 2-1 I. Diallo M. Cornet 57' 2-2 A. Westwood

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 81'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 42' Jay Rodriguez 70' Ashley Westwood 72'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Watford oraz Aston Villa natomiast Burnley z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Chelsea.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Mohamed Elyounoussi Jack Cork raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty i gole gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Southampton i Burnley w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.