Spotkanie Millwall - Burnley, wynik końcowy 1-1

Pierwsza część spotkania między Millwall a Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-21 19:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 29. Zmierzyły się Millwall oraz Burnley.

Gole strzelali: A. Barnes 51' 0-1 T. Bradshaw 85' 1-1

Żółte kartki Millwall: Tom Bradshaw 77'

Żółte kartki Burnley: Ameen Al-Dakhil 26'

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Millwall zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Reading. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Fleetwood Town. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Wigan.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Tom Bradshaw Ameen Al-Dakhil często zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Millwall oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak The Den.