Mecz Aston Villa - Burnley, wynik 1-1

W dniu 2022-05-19 19:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Aston Villa a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Aston Villa i Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: A. Barnes 45' 0-1 E. Buendía 48' 1-1 J. McGinn

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Burnley: Kevin Long 55'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Burnley: Matthew Lowton 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Aston Villa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Burnley z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą interesujące starcia ligi Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Kevin Long często serwują wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Aston Villa i Burnley w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Villa Park.