Dnia 2023-01-02 15:00 odbyło się spotkanie Swansea - Burnley zakończone wynikiem 1-2

Swansea - Burnley, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Swansea oraz Burnley zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-01-02 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 26. Zmierzyły się Swansea oraz Burnley.

Gole strzelali: Ian Maatsen 12' 0-1 Ian Maatsen 22' 0-2 Nathan Tella Oliver Cooper 27' 1-2

Żółte kartki Swansea: Harry Darling 12' Joe Allen 45' Joel Latibeaudiere 79'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 41' Jordan Beyer 58' Jóhann Guðmundsson 79' Manuel Benson 90' Ashley Barnes 90'

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter meczu to Oliver Langford, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Swansea stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz QPR. Kolejno natomiast Burnley z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz West Brom.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Harry Darling Josh Brownhill wielokrotnie zapewniają wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki męczą. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Swansea oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Swansea.com Stadium.