Mecz między Burnley oraz Blackburn na stadionie Turf Moor dnia 2022-11-13 12:30: wynik 3-0

Po pierwszej połowie meczu między Burnley i Blackburn wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-11-13 12:30 na stadionie Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 21 pomiędzy Burnley a Blackburn.

Gole strzelali: Ashley Barnes 55' 1-0 Anass Zaroury Anass Zaroury 74' 2-0 Ashley Barnes 81' 3-0 Josh Brownhill

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 61'

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 42' Daniel Ayala 86'

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Burnley stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Manchester United. Kolejno natomiast Blackburn z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Nottingham Forest.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi bardzo interesujące poczynania ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Jack Cork Lewis Travis wielokrotnie zagwarantowały swoim stałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Często natrafiamy na widowiskowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Burnley i Blackburn oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.