Mecz Burnley vs Manchester City zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-08-11 19:00

Burnley vs Manchester City, wynik końcowy 0-3. Dnia 2023-08-11 19:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się Burnley oraz Manchester City.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley a Manchester City zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: E. Haaland 4' 0-1 Rodri E. Haaland 36' 0-2 J. Álvarez Rodri 75' 0-3

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley: Anass Zaroury 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Sheffield Utd.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak często zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Burnley i Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Turf Moor.