Dnia 2022-10-15 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Burnley i Swansea - końcowy wynik 4-0

Burnley vs Swansea, wynik 4-0. W dniu 2022-10-15 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Burnley a Swansea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz Swansea zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: Vitinho 15' 1-0 I. Maatsen J. Rodríguez 29' 2-0 A. Zaroury A. Zaroury 45' 3-0 J. Brownhill J. Rodríguez 57' 4-0 J. Cullen

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 61'

Żółte kartki Swansea: Matthew Sorinola 23' Ben Cabango 34' Jay Fulton 38' Joel Latibeaudiere 40'

Czerwone kartki Swansea: Joël Piroe 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Sunderland i Norwich. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Bristol City.

Coraz częściej wierni kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Josh Brownhill Matthew Sorinola wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to spotkania nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Burnley oraz Swansea w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.