Norwich kontra Burnley, wynik meczu 2-0

W dniu 2022-04-10 13:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się Norwich i Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: P. Lees Melou 9' 1-0 T. Pukki 86' 2-0 M. Normann

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 26'

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 78'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu - Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Newcastle i Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

Wielu kibiców śledzi potyczki w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Pierre Lees Melou Charlie Taylor stale serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Stale obserwujemy wyjątkowe bramki i asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich oraz Burnley w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Carrow Road.